چانگ ‌پنگ ژائو

چانگ ‌پنگ ژائو – مدیر عامل بایننس

«حس می‌کنم واقعاً خوش‌شانس هستم که سعادت انجام این کاری که به آن مشغولیم نصیبم شده، یعنی افزایش دسترسی به رمز ارزها، افزایش آزادیِ پولی برای مردم سراسر جهان. این چیزی‌ست که من به‌راستی در انجام دادنش جدی هستم و احساس خوش‌شانسی می‌کنم که در جایگاهی هستم که می‌توانم چنین کاری بکنم.»

زندگینامه:

چانگ ‌پِنگ ژائو (ملقّب به CZ) در جولای سال 2017 بایننس را راه‌اندازی کرد و از آن زمان تاکنون به بزرگترین صرافی رمز ارز برای سرمایه‌گذاران خرده‌فروش در جهان تبدیل شده است.

او هم‌زمان با تحصیل در دانشگاه مک گیل کانادا همبرگر پشت‌ورو می‌کرد راه درازی را پیموده است. افزون بر هدایت بایننس، CZ به لطف توانایی‌هایش به یک چهرهٔ سرشناس رسانه‌های اجتماعی تبدیل شده و نشان تجاری‌ او، «سرمایه امن است» در اکوسیستم رمز ارزها شهرت یافته است.

سال 2019 برای چانگ‌پنگ:

در طی این سال بایننس چندین خدمت مالی جدید به مشتریان خود عرضه نمود، مثل معاملات آتی (Futures)، معاملات با مارجین (Margin Trading)، وام و استِیکینگ.

این شرکت همچنین چهار پلتفرم برای معاوضهٔ فیات با رمز ارز در نقاطی از جهان، شامل ایالات متحده، سنگاپور، اوگاندا و استرالیا راه‌اندازی نمود.

اگر علاقه‌مند به یادگیری معامله در صرافی بایننس هستید مقاله «انجام معاملات در صرافی بایننس چگونه است؟» را مطالعه نمایید.

ماه آوریل شاهد راه‌اندازی خدمات انحصاری این شرکت بود: بلاک چین جعبهٔ سیاه (black-box blockchain)، بایننس چِین (Binance Chain)، به همراه مبادلهٔ نامتمرکز بایننس.

چانگ ‌پنگ ژائو
در طی این سال بایننس چندین خدمت مالی جدید به مشتریان خود عرضه نمود، مثل معاملات آتی (Futures)، معاملات با مارجین (Margin Trading)، وام و استِیکینگ. این شرکت همچنین چهار پلتفرم برای معاوضهٔ فیات با رمز ارز در نقاطی از جهان، شامل ایالات متحده، سنگاپور، اوگاندا و استرالیا راه‌اندازی نمود.

در زمان نگارش این متن، کدهای مبدأ مربوط به بایننس چین همچنان انحصاری هستند. این شرکت توانست یازده حراجی توکن موفق را در لانچ‌پدِ بایننس عرضه و 56 میلیون دلار درآمدزایی کند.

خیریهٔ بایننس بیش از 3 میلیون دلار برای طرح‌های اقدام اجتماعی جمع‌آوری کرد. در تمام این مدت، این کمپانی توانست به سرعت خود را با تحولات پیوسته فضای قانون‌گذاری تطبیق دهد و حتی در چندین مورد بدون اطلاع قبلی عملیات‌ها را جابه‌جا کند.

کوین تلگراف انتظار چه چیزهایی را در سال 2020 دارد:

ما انتظار نداریم که در سال جدید سرعت پیشرفت بایننس به‌شکل قابل‌توجهی کاهش پیدا کند، آن هم با توجه به رکوردشکنیِ بی‌وقفهٔ آنها در ساخت سریع محصولات جدید و گسترش خدمات از طریق شراکت‌های استراتژیک در اقصی نقاط جهان.

چگونه حساب کاربری بایننس خود را ایمن کنیم؟

با این حال، منظرهٔ قانون‌گذاری شروع به چرخش در جهتی کرده است که شاید برخی از مناطق دیگر آن چنان پذیرایِ تاکتیک‌های تبادلیِ بایننس در مواجهه با قانون‌گذاری‌ها نباشند.
رابطهٔ دلهره‌آور حوزهٔ مبادلات با چین، به‌عنوان مثال، می‌تواند در اثر حملات گذشته این کشور به صرافی بایینس در رسانه‌ها، به سمت بحران حرکت کند. به‌گونه‌ای، راهبرد CZ در بنا نهادن بایننس بر خطوط تجاری گوناگون در سراسر دنیا، انعطاف‌پذیری‌ای به این شرکت بخشیده است که صرافی‌ها و کمپانی‌های معدودی در فضای رمز ارزها در این موهبت شریک هستند.

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای دلار بایننس و بایینس کوین از صفحه «قیمت لحظه ای دلار بایننس» و «قیمت لحظه ای بایننس کوین» دیدن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید