کسب درآمد دلاری از تلگرام مانند کانال یوتیوب

[ad_1]
بدون نظرآموزش اینستاگرام
کسب درآمد دلاری از تلگرام برای مدیران کانال‌های تلگرامی با نمایش تبلیغات فراهم کرده است. مدیرعامل Telegram گفت این طرح از ماه مارس ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد و ۵۰ درصد از کل درآمدهای حاصل از تبلیغات تلگرام در کانال‌ها، به صاحبان آن‌ها تعلق خواهد گرفت. این یعنی کسب درآمد از تلگرام برای صاحبان کانال های تلگرامی امکان‌ پذیر خواهد شد.

بیشتر بخوانید: آیا خرید تلگرام پریمیوم ارزش دارد؟

کسب درآمد دلاری با تبلیغات تلگرامی

درآمدزایی از تبلیغات تلگرام در بیش از 100کشور مانند کسب درآمد دلاری از یوتیوب فعال می‌شود تلگرام از طریق پنل Telegram Ads، تبلیغات را به کانال‌های مختلف می‌فروشد. کانال‌ها می‌توانند با توجه به موضوع و تعداد مخاطبان خود، برای نمایش تبلیغات در کانالشان درخواست بدهند. تلگرام پس از بررسی درخواست، در صورت تأیید، تبلیغات مرتبط با موضوع کانال را به آن نمایش می‌دهد. اکنون تلگرام می‌خواهد نیمی از درآمد حاصل از نمایش این تبلیغات را به صاحبان خود کانال‌ها بازگرداند که انگیزنه آن‌ها را برای فعالیت بیشتر می‌کند.

درآمد دلاری با نات کوین تلگرام

کسب درآمد دلاری از تلگرام چه شرایطی دارد

  • کانال شما باید حداقل 1000 ممبر یا عضو داشته باشد.
  • کانال شما باید محتوای فعال و با کیفیت ارائه دهد.
  • کانال شما باید قوانین و مقررات تلگرام را رعایت کند.

پیشنهاد ویژه: خرید ممبر تلگرام | بازدید و ممبر پرمیوم ایرانی

مزایای کسب درآمد از کانال های تلگرامی

این طرح به صاحبان کانال‌ها این امکان را می‌دهد که از طریق کانال خود و بدون نیاز به اسپانسر، کسب درآمد کنند. با توجه به اینکه درآمد کانال‌ها به تعداد مخاطبان و میزان تعامل آن‌ها با محتوا بستگی دارد، این طرح می‌تواند به افزایش کیفیت محتوا در کانال‌ها منجر شود. تلگرام با استفاده از هوش مصنوعی، تبلیغات مرتبط با موضوع هر کانال را به کاربران نمایش می‌دهد. این امر باعث می‌شود که کاربران از دیدن تبلیغات مزاحم و نامرتبط رنج نبرند.

کسب درآمد از تلگرام

هرچه محتوای کانال شما جذاب‌تر باشد، مخاطبان بیشتری جذب خواهید کرد و در نتیجه، درآمد بیشتری از طریق تبلیغات کسب خواهید کرد. ربات‌های تلگرامی می‌توانند به شما در انجام وظایفی مانند ارسال محتوا، پاسخ به سؤالات کاربران و مدیریت تبلیغات کمک کنند. همچنین همیشه قوانین تلگرام را در کانال خود رعایت کنید؛ چرا که در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات تلگرام، ممکن است کانال شما مسدود شود.

افزایش قیمت تن کوین با خبر کسب درآمد دلاری تلگرام

به دنبال انتشار خبر کسب درآمد دلاری از تلگرام، قیمت توکن شبکه تن، TON، با یک رشد ۴۰ درصدی به بیش از ۲٫۹۲ دلار افزایش یافت. در زمان نگارش این خبر، تن کوین کمی عقب‌نشینی کرده و با قیمت ۲٫۷۴ دلار معامله می‌شود. با این حال، در بازه ۲۴ ساعته، همچنان بیش از ۲۶ درصد رشد دارد.

به گفته دورف، برای اطمینان از امن‌بودن پرداخت‌ها، از شبکه بلاکچین TON استفاده خواهد شد و به صاحبان کانال، Toncoin تعلق می‌گیرد

کسب درآمد از تلگرام

طبق گزارش‌ها، این پلتفرم تبلیغاتی بر روی بلاکچین شبکه باز (تن) ساخته شده و به طور انحصاری از توکن TON برای پرداخت درآمدها استفاده خواهد شد.

پیشنهاد ویژه : ربات قرعه کشی تلگرام

آیا طرح درآمدزایی از تلگرام موفق خواهد بود؟

هنوز زود است که بتوان با قاطعیت درباره موفقیت این طرح نظر داد؛ با این حال، این طرح پتانسیل بالایی برای موفقیت دارد و می‌تواند به تلگرام در رقابت با سایر پلتفرم‌های پیام‌رسان مانند واتساپ و اینستاگرام کمک کند. شما در مورد این طرح پاور دورف چه فکری می‌کنید؟[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید