پی پل یک استارتاپ حوزه ارزهای دیجیتال که بر امنیت تمرکز دارد را خریداری کرد

پی پل یک استارتاپ حوزه ارزهای دیجیتال که بر امنیت تمرکز دارد را خریداری کرد – رمز ارز

پی پل با خرید و ادغام با استارتاپ کِرو (Curv) که در حوزه امنیت فعالیت می‌کند، اولین خرید خود را در زمینه ارزهای دیجیتال انجام داد.  
به نقل «TheBlockCrypto»، این خرید روز دوشنبه (۱۸ اسفند) در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام شد. پی پال در این باره عنوان کرد:
انتظار می‌رود فرآیند این خرید در نیمه اول سال ۲۰۲۱ (تا پایان بهار ۱۴۰۰) به پایان برسد.
با این حال، در این بیانیه جزئیات این معامله مطرح نشده است.
شرکت خدمات پرداخت پی پل در بیانیه خود نوشت:
در اکتبر ۲۰۲۰، پی پل تعهد خود را برای کمک به شکل‌دادن نقش ارزهای دیجیتال در آینده خدمات مالی و بازرگانی اعلام کرد. به‌منظور رشد و نوآوری پایدار در این حوزه، این شرکت اخیراً یک واحد تجاری با محوریت بلاک چین و ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. استارتاپ کِرو، با تیم قدرتمند متخصصان خود به این گروه تازه‌تأسیس خواهد پیوست تا تخصص فنی شرکت پی پل را گسترش دهد.
مدتها است که اخباری مبنی بر تمایل پی پل برای خرید و ادغام با شرکت‌هایی در فضای ارزهای دیجیتال، به‌عنوان بخشی از طرح افزایش قابلیت‌های درون‌سازمانی این شرکت، منتشر می‌شود. در پی رونمایی از خدمات جدید ارزهای دیجیتال در ماه اکتبر، این شرکت در اوایل ماه جاری میلادی (هفته دوم اسفند) اظهار داشت که قصد دارد منابع قابل‌توجهی روی واحد رمز ارز نوپای خود سرمایه‌گذاری کند.
هفته گذشته نیز گزارش‌هایی در مورد پیشنهاد پی پل برای خرید کرو منتشر شد.
خدمات کِرو حول محور محاسبات چندجانبه (Multi-party Computation) متمرکز شده است، موضوعی نوظهور در فضای ارزهای دیجیتال که در حال حاضر برای امنیت دارایی‌های دیجیتال به کار گرفته می‌شود. ایتِی ملینگر (Itay Malinger)، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل کرو، نیز در مورد رویکرد فناورانه و اخلاق امنیتی این شرکت طی مصاحبه‌ای اظهار داشت:
ما اولین شرکتی بودیم که کالایی را در حوزه محاسبات چندجانبه معرفی کردیم. من از دیدن اشتیاق دیگران برای ورود به این حوزه خوشحال هستم و فکر می‌کنم که این خدمات در زمینه راه‌حل‌های مبتنی بر نرم‌افزار، تبدیل به یک استاندارد خواهد شد.

موردی یافت نشد.

wpDiscuzدیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدxInsertComment Author Info

دیدگاهتان را بنویسید