طراحی سایت قرعه کشی آنلاین و لاتاری

[ad_1]

طراحی سایت قرعه کشی آنلاین و لاتاری برای صاحبان شرکت سودآور است.این سایت علاوه بر اعلام تاریخ قرعه کشی و نتایج آن باعث افزایش بازدید سایت و همچنین گاهی باعث فروش بیشتر محصولات و کالاهای شرکت میشود.

یکی از راههای مورد توجه شرکت ها و سازمان جذب افراد به سایت یا فروشگاه خود برای موضوع قرعه کشی و لاتاری است. اینکار با استفاده از طراحی سایت قرعه کشی برای این افراد امکان پذیر شده طوری که می توانند با این روش بصورت قرعه کشی آنلاین را در سایت خود اجرا کنند.

امکانات طراحی سایت قرعه کشی و لاتاری

 • امکان ثبت نام افراد و ورود به پنل کاربری خود
 • اعلام نتایج قرعه کشی انجام شده توسط سایت
 • قابلیت مدیریت سایت و کاربران ثبت نامی
 • امکان مشاهده تعداد افرادی که در قرعه کشی ثبت نام نمودند
 • ثبت و درج برنامه های مربوط به قرعه کشی
 • طراحی سایت انعطاف پذیر
 • سایتی بسیار زیبا و سهولت در استفاده از آن
 • طراحی سایت انعطاف پذیر و ریسپانسیو
 • قابلیت مدیریت قرعه کشی ها و ارائه جوایز با حداقل نیروی انسانی و ساعت کاری
 • امکان استفاده جهت قرعه کشی های کوچک و بزرگ
 • قابلیت انتخاب و تعیین جایزه در قرعه کشی هر دوره
 • قابلیت اعمالی تغییرات برحسب نیاز مشتری
 • قابلیت مشاهده نتیجه قرعه کشی در اکسل

ساخت سایت قرعه کشی

ساخت سایت قرعه کشی، بهترین روش بازاریابی نوین برای کسب و کار شماست اگر دقت کرده باشید امروزه بسیاری از کسب و کارها برای ارتقای فروش و افزایش درآمد قرعه کشی‌هایی را در بازه‌های زمانی مختلف برگزار میکنند. اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی کمتر کسی را میتوانید پیدا کنید که از روش‌های خانگی برای قرعه کشی استفاده کند.

طراحی سایت قرعه کشی آنلاین
طراحی سایت قرعه کشی آنلاین و لاتاری

این در حالی است که فضای مجازی برای این دسته از شرکت‌ها بستری را فراهم نموده است تا بتوانند به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن از طریق سایت قرعه کشی تمامی مراحل آن را انجام دهند و نتایج را به شرکت کنندگان اعلام کنند.

طراحی انواع سایت های قرعه کشی

هر نوع وب سایت قرعه کشی آنلاین که اراده کنید با سئو تگ قابل طراحی است. از قرعه کشی های خانگی و سایت قرعه کشی اینستاگرام و گردونه قرعه کشی.

 • طراحی سایت قرعه کشی اینستاگرام
 • طراحی سایت قرعه کشی خودرو
 • طراحی سایت قرعه کشی حساب‌های بانکی
 • طراحی سایت قرعه کشی فروشگاه‌های بزرگ
 • طراحی سایت قرعه کشی قرض الحسنه

تاثیر طراحی سایت قرعه کشی بر روی کسب و کار شما

طراحی سایت قرعه کشی فرصتی است که اکثر کسب و کارها میتوانند از طریق آن در جهت پیشرفت و رشد گام بردارند و با افزایش بازدید سایت، فروش بیشتری را برای خود رقم بزنند. از این رو سایت قرعه کشی آنلاین را میتوان به عنوان کاربردی‌ترین ابزار برای گونه شرکت‌ها معرفی نمود.

شرکت طراحی سایت سئو تگ با طراحی سایت قرعه کشی آنلاین بر اساس اصول و سئو سایت در کنار شماست تا بتوانید علاوه بر برگزاری یک مسابقه اینستاگرامی جذاب و مهیج برای مشتریان خود به صورت آنلاین در مدت زمان کوتاهی به سود قابل توجهی دست یابید.

با طراحی سایت قرعه کشی، درآمد خود را افزایش دهید!

بازاریابی را میتوان به عنوان یکی از ارکان اصلی و تاثیرگذار در فروش بیشتر کسب و کارها بیان کرد. گفتنی است اکثر کسب و کارها در فضای مجازی حضور فعال دارند، به گونه‌ای که بخش اعظم درآمد خود را از طریق فروش آنلاین به دست می‌آورند. از طرف دیگر با روی کار آمدن روش‌های جدید و نو در فروش، بازاریابی سنتی جای خود را به بازاریابی آنلاین داده است.

گردونه قرعه کشی آنلاین

قرعه کشی و اهدای جوایز به شرکت کنندگان یکی از روش‌هایی است که این روزها از دید بیشتر کسب و کار‌ها جزء روش‌های پرطرفدار در بازاریابی به شمار می‌آِید. از این رو برگزاری قرعه کشی به صورت آنلاین از جمله روش‌های آسان و سودآور برای شرکت‌ها تلقی میشود.

طراحی سایت قرعه کشی آنلاین فرصتی را ایجاد کرده است تا بتوانند به واسطه‌ی آن کاربران بسیاری را جذب کنند و با افزایش فروش در مدت کوتاهی سود قابل قبولی را برای شرکت خود رقم زنند. اما طراحی یک وب سایت کارآمد و خوب برای برگزاری قرعه کشی آنلاین از جمله چالش‌هایی است که بیشتر کسب و کارها با آن رو به رو هستند. سپردن طراحی سایت به یک شرکت کاربلد و با تجربه همانند شرکت طراحی سایت ایراکد باعث میشود تا بتوان از امکانات ویژه وب سایت‌های قرعه کشی بهره مند شد.

اما طراحی سایت قرعه کشی از دید طراحان سایت یکی از پروژه‌های سخت و پر چالش است. به این دلیل که در طراحی بخش‌ها و قسمت‌های مختلف این نوع سایت‌ها میبایست فاکتورهای خاصی را مد نظر قرار داد. به عنوان مثال گرافیک و رنگ سایت نقش موثری در جذب کاربر و افزایش بازدید از وب سایت دارد. به طور کلی طراحی سایت قرعه کشی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها میتواند تاثیر بسزایی بر افزایش فروش و درآمد بیشتر آنها داشته باشد

امکانات ویژه در طراحی سایت قرعه کشی

بی شک یکی از نیازهای اصلی کسب و کارها برای برگزاری قرعه کشی‌های کوچک و بزرگ، طراحی وب سایتی است که بتوان از طریق آن ثبت نام کاربر، مراحل قرعه کشی تا اعلام نتایج را در فضایی امن و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرعت انجام داد. در طراحی سایت قرعه کشی امکاناتی در نظر گرفته میشود تا در کنار جذب کاربر و افزایش درآمد بتوان از وب سایتی با بازدهی بالایی برخوردار بود. از جمله امکانات ویژه در طراحی سایت قرعه کشی آنلاین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ساخت پنل کاربری و فرم ثبت نام آنلاین برای مشتریان

در طراحی سایت قرعه کشی میبایست فضایی را برای ثبت نام آنلاین شرکت کنندگان در نظر گرفت. به طوری که پس از انجام مراحل ثبت نام، هر کاربر به صورت مجزا بتواند با دریافت یک کد قرعه کشی به پنل اختصاصی خود در سایت مثل پنل اینستاگرام به منظور اطلاع از آخرین وضعیت دسترسی داشته باشد.

سهولت در استفاده

میتوان گفت زمانی نرخ بازدید و جذب سایت افزایش مییابد که بتوان از تمامی بخش‌های وب سایت قرعه کشی به راحتی استفاده کرد. از این رو سهولت در استفاده را میتوان یکی از امکانات ویژه در طراحی سایت قرعه کشی بیان کرد. از طرف دیگر طراحی وب سایتی که از محیط ساده و جذاب برخوردار باشد میتواند رضایت اکثر مخاطبان سایت را به خود جلب کند. این کار تاثیر بسزایی بر افزایش فروش و سود میگذارد.

طراحی رابط کاربری زیبا و کاربرپسند

در طراحی سایت قرعه کشی رعایت نمودن فاکتورهایی همچون گرافیک و رنگ در کنار طراحی زیبا و کاربر پسند میتواند در بازدهی سایت نقش موثری داشته باشد. از این رو وب سایتی را طراح کنید که از نظر ظاهری طراحی زیبا و جذابی داشته و بتواند کاربران بسیاری را به خود جذب کند.

انجام قرعه کشی بدون تقلب و با امنیت بالا

بی شک خواسته‌ی تمامی شرکت کنندگان در قرعه کشی، انجام مراحل قرعه کشی در فضایی امن است. از این رو برقراری و تضمین امنیت در طراحی سایت قرعه کشی شرایطی را فراهم میکند تا اعتماد کاربران نسبت برگزاری قرعه کشی به صورت آنلاین و اعلام نتایج برندگان جلب شود.

برگزاری انواع قرعه کشی‌ها

وب سایتی که برای برگزاری قرعه کشی‌های آنلاین طراحی میشود بایستی به گونه ای باشد که بتوان از طریق آن انواع قرعه کشی‌ها را بدون هیچگونه اختلال و مشکلی انجام داد. به عبارت دیگر این دسته از وب سایت‌ قرعه کشی اینستاگرام باید قابلیت برگزاری قرعه کشی‌های بزرگ و کوچک را داشته باشند. از این رو در طراحی سایت قرعه کشی به همخوانی سایت با انواع قرعه کشی‌ها باید دقت شود.

قرعه کشی آنلاین

اعطای جوایز قرعه کشی در کوتاه ترین زمان

از دیگر امکانات ویژه در طراحی سایت برای قرعه کشی میتوان به اعطای جوایز در کوتاه‌ترین زمان اشاره کرد. این در حالی است که سایت باید از قابلیتی برخوردار باشد که پس از اعلام برندگان، جوایز قرعه کشی خودکار و بدون هیچ گونه تاخیری به آنها اعطا شود. از این رو با طراحی سایت قرعه کشی شرایطی مهیا میشود تا در هر ساعتی از شبانه روز بتوان جوایز را به برنده‌های قرعه کشی ارسال نمود. این کار در جلب رضایت کاربران و در نهایت افزایش درآمد تاثیر بسزایی دارد.

اعلام نتایج برندگان قرعه کشی در سایت

گفتنی است احتمال آن که در زمان برگزاری قرعه کشی آنلاین تمامی شرکت کنندگان نتوانند در تمامی مراحل قرعه کشی حضور داشته باشند، وجود دارد. بنابراین برای رفع ابهام در انجام مراحل قرعه کشی و تعیین نمودن برندگان میبایست در طراحی سایت برای قرعه کشی اعلام نتایج برندگان قرعه کشی در سایت امکان پذیر باشد. با استفاده از این امکان کاربران میتوانند با ورود به سایت نتایج قرعه کشی را مشاهده کنند. از طرف دیگر دسترسی برگزار کننده قرعه کشی به فایل اکسل نتایج باعث میشود تا نقاط قوت و ضعف خود را بررسی کند و قرعه کشی‌های بعدی را با بازدهی بالاتری برگزار کند.

امکان مدیریت سایت و کاربران ثبت نام شده

لازم به ذکر است با افزودن امکان مدیریت سایت و کاربران ثبت نام شده بستری فراهم میشود تا برگزارکننده یا مدیر شرکت بتواند با آنالیز و بررسی شرکت کنندگان در قرعه کشی راهکارهای بهتری و کارآمدی را در جهت پیشرفت و رشد سایت و کسب و کار در برگزاری قرعه کشی‌های بعدی پیاده کند.

افزودن برنامه‌های قرعه کشی در سایت

در طراحی سایت قرعه کشی آنلاین میبایست بخشی را در خصوص درج اطلاعات، جزئیات و برنامه مرتبط با قرعه کشی اختصاص داد. از جمله مواردی که میبایست در بخش‌های اصلی سایت اضافه شود میتوان به زمان دقیق برگزاری، شرایط شرکت در قرعه کشی، جوایز اهدایی و جزئیات و اطلاعاتی در مورد دوره‌های بعدی قرعه کشی اشاره نمود. البته ناگفته نماند افزودن برنامه‌های قرعه کشی در صفحه اصلی سایت موجب میشود تا کاربر پس از ورود به سایت به راحتی به اطلاعات مورد نیاز در خصوص قرعه کشی دسترسی داشته باشد.

قابلیت‌های انحصاری در طراحی سایت قرعه کشی

در طراحی سایت قرعه کشی بایستی امکانات و قابلیت‌های ویژه‌ای در اختیار مدیر سایت قرار گیرد که به واسطه‌ی آن بتواند بدون هیچگونه مشکلی قرعه کشی را به بهترین نحو احسنت برگزار کند. به عنوان مثال در بخش تعیین تاریخ انجام دوره‌های قرعه کشی، مدیر سایت باید بتواند تاریخ را مطابق با خواسته‌ی خود تغییر دهد و پس از آن قرعه کشی یا از طریق درخواست مدیر سایت و یا به صورت خودکار برگزار شود.

ساخت سایت قرعه کشی

هم چنین درخواست قرعه کشی فوری از دیگر قابلیت‌های انحصاری در طراحی سایت قرعه کشی‌های آنلاین به شمار می‌آید. گفتنی است بر اساس اطلاعات ثبت شده کاربران ثبت نامی در سایت، امکان انتخاب فرد و یا افرادی وجود خواهد داشت که بر میزان فروش و درآمد شرکت تاثیر مثبتی میگذارد.

هم چنین میتوان جوایز و یا سرویس‌های خاصی را برای کاربران ویژه در نظر گرفت. این کار در جذب بازدید کننده و افزایش نرخ فروش موثر است و سوددهی بیشتری را برای شرکت و یا کسب و کار شما به ارمغان می‌آورد.

قرعه کشی‌ های اینستاگرامی

برگزاری مسابقات و قرعه کشی اینستاگرامی مختلف در این پلتفرم نیز یکی از روش‌های جذب مخاطب است. در واقع، می‌توان ادعا کرد که برگزاری مسابقات و چالش‌ های اینستاگرامی در این شبکه اجتماعی، به نوعی تبلیغات و برند سازی بوده و باعث می‌شود تا افراد بیشتری با اسم کسب و کار شما آشنا شوند و بنابراین شما در حوزه فعالیت خود بیشتر شناخته شوید.

بلاگرهای مختلف، پیج های فروش محصولات و … از این روش برای جذب مخاطب و فروش بیشتر استفاده می‌کنند. این افراد نیز برای برگزاری یک قرعه‌کشی و مسابقه آنلاین معتبر و عادلانه، نیاز به یک سایت قرعه‌کشی مناسب دارند. در برخی مواقع، افراد تمایل دارند تا از تعداد لایک‌ها و کامنت‌های خود، اقدام به قرعه‌کشی کرده و برنده را از این طریق تشخیص دهند. پس باید به سراغ سایتی بروند که امکان بررسی تمام کامنت‌ها و لایک‌ها را داشته باشد. به ‌صورت کلی، شما می‌توانید در شرایط مختلف برای پیج اینستاگرام خود مسابقه برگزار کنید تا مخاطبان بیشتری با کسب و کارتان در این فضا آشنا شوند.

قالب سایت قرعه کشی

با دانلود قالب سایت قرعه کشی و اسکریپت لاتاری آنلاین شما می توانید یه سایت قرعه کشی اینستاگرام راه اندازی کنید و از امکانات آن لذت ببرید قالب های رایگان برای اینکار مناسب نخواهند بود چون نیاز های شما را برطرف نخواهد کرد برای طرحی قالب اختصاصی همین الان با سئو تگ در تماس باشید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید