ریحان نیوز – فوری؛ توقف خط تولید فونیکس مدیران خودرو / تکلیف برندگان سامانه یکپارچه چه می‌شود؟


به گزارش سرویس خودروی اقتصادآنلاین، براساس جدیدترین اطلاعیه مدیران خودرو به خاطر عدم وجود توجیه اقتصادی، تولید فونیکس تیگو ۸ پرو تیپ پرمیوم متوقف شده و مشتریان سامانه یکپارچه باید خودروهای جایگزین را انتخاب کنند. در حال حاضر تیگو ۸ پرو با پیشرانه ۱.۶ لیتری TGDi تولید نمی‌شود و همچنان تیگو ۸ پرومکس و تیگو ۸ پرو e پلاس در خط تولید مدیران خودرو حضور دارند.
به گفته مدیران ارشد مدیران خودرو و نمایندگی های این شرکت، به‌زودی طرح های تبدیل تیگو ۸ پرو پرمیوم به محصولات دیگر این شرکت اعلام خواهد شد. این احتمال وجود دارد که مشتریان به خرید خودروهایی مانند تیگو ۷ پرو مکس، فونیکس FX پرمیوم، تیگو ۸ پرو مکس و تیگو ۸ پرو e پلاس مجبور شوند.
قیمت فونیکس تیگو ۸ پرو پریمیوم
شهریور ماه بود که مدیران خودرو طی اطلاعیه‌ای قیمت جدید فونیکس تیگو ۸ پرو پریمیوم را اعلام کرده است. بر این اساس، بهای رسمی این خودرو یک میلیارد و ۷۹۲ میلیون تومان خواهد بود. این در حالی است که قیمت قبلی تیگو ۸ پرو ۲ میلیارد و ۲۶۹ میلیون تومان بود و قیمت جدید کاهش قابل‌توجهی را نشان می‌دهد. همچنین در جدول زیر فراخوان واریز وجه فونیکس تیگو ۸ پرو تیپ پرمیوم که مربوط به برندگان سامانه یکپارچه است و در شهریورماه سال جاری منتشر شده است را می‌بینید.

دیدگاهتان را بنویسید