ریحان نیوز – با ۱۰ میلیون کدام گوشی شیائومی را بخریم؟ + جدول


ریحان نیوز – ریحان نیوز – معصومه حیدریان؛ قیمت گوشی‌های شیائومی در پایان سال نوسان چندانی نداشته و تقریبا با همان قیمت‌های قبلی به فروش می‌رسند. اگر قصد خرید گوشی پیش از شروع سال جدید را دارید، این گزارش را از دست ندهید.
در ادامه مطلب به بررسی قیمت گوشی‌های شیائومی، سامسونگ و آیفون در بازار می‌پردازیم.
گوشی‌های شیائومی با قیمت بسیار مناسبی در بازار ایران به فروش می‌رسند. به طور مثال، قیمت گوشی Redmi Note ۱۱S شیائومی 8 میلیون و 600 هزار تومان است. این گوشی ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و رم ۸ گیگابایتی دارد. همچنین، مدل Redmi Note ۱۱ Pro که آن هم حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت دارد، با قیمت 9 میلیون و 699 هزار تومان در بازار پیدا می‌شود.
گوشی Redmi Note ۱۲S با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت نیز، 8 میلیون و 60 هزار تومان قیمت دارد.
اگر به دنبال گوشی ارزان‌تری از شیائومی هستید، مدل Redmi ۱۰C با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت برای شما مناسب است؛ این گوشی 5 میلیون و 599 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.
یک مدل بالاتر و باکیفیت‌تر از برند شیائومی، گوشی ۱۲ لایت ۵G است. حافظه داخلی این موبایل ۲۵۶ گیگابایت و رم آن ۸ گیگابایت ظرفیت دارد. این مدل 13 میلیون و 749 هزار تومان قیمت خورده است.
در جدول زیر، قیمت مدل‌های دیگر شیائومی را می‌خوانید.
*توجه داشته باشید که اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و قیمت‌های ذکر شده از سایت‌های فروش اینترنتی است.*

قیمت گوشی‌های پرطرفدار سامسونگ نیز در آخر هفته تغییر محسوسی نداشته‌اند. اگر قصد خرید یک گوشی سامسونگ در روزهای پایانی سال 1402 را دارید، در ادامه قیمت‌ها را بررسی کرده‌ایم.
از ارزان‌ترین گوشی‌های سامسونگ می‌توان مدل پرطرفدار Galaxy A۱۴ را نام برد. این گوشی با ظرفیت ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و رم ۴ گیگابایتی، 5 میلیون و 397 هزار تومان قیمت دارد. یک گوشی ارزان دیگر از برند سامسونگ 5 میلیون و 600 هزار تومان قیمت خورده است. این مدل Galaxy M۱۳ است که حافظه داخلی آن هم 64 گیگابایت به همراه حافظه 4 گیگابایتی می‌باشد.
از دیگر گوشی‌های اقتصادی سامسونگ می‌توان مدل گلکسی A۲۴ ۴G با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۶ گیگابایت را نام برد. این مدل 7 میلیون و 999 هزار تومان قیمت دارد.
گوشی‌های میان‌رده سامسونگ نیز با قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسند. به طور مثال، گوشی Galaxy S۲۳ FE ۵G با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی و رم ۸ گیگابایت، 24 میلیون و 574 هزار تومان قیمت دارد. یا مدل دیگری از گوشی‌های گلکسی با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت، 13 میلیون و 399 هزار تومان قیمت خورده است.
قیمت مدل‌های دیگر سامسونگ را در جدول زیر بخوانید؛
*توجه داشته باشید که اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و قیمت‌های ذکر شده از سایت‌های فروش اینترنتی است.*

اگر قصد خرید یک گوشی آیفون دارید، در این بخش آخرین قیمت گوشی‌های آیفون را بررسی کرده‌ایم.
آیفون ۱۳ پرو نات اکتیو ZD/A تک سیم کارت با ظرفیت حافظه ۱ ترابایت و رم ۶ گیگابایت، 82 میلیون و 999 هزار تومان قیمت دارد. همچنین، همین مدل آیفون ۱۳ پرو نات اکتیو ZD/A تک سیم کارت با ظرفیت ۱ ترابایت و رم ۶ گیگابایت، 82 میلیون و 499 هزار تومان به فروش می‌رسد.
آیفون ۱۱ نات اکتیو ZP/A تک سیم کارت با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت نیز 28 میلیون و 799 هزار تومان قیمت دارد.
اگر آیفون 12 می‌خواهید می‌توانید مدل iPhone ۱۲ Pro ZD/A نات اکتیو تک سیم کارت با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت و رم ۶ گیگابایت را به قیمت 55 میلیون و 999 هزار تومان را بخرید.
موبایل آیفون مدل iPhone SE ۲۰۲۲ JA Not Active با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت نیز 31 میلیون و 63 هزار تومان قیمت خورده است.
در جدول زیر، قیمت مدل‌های دیگر آیفون را می‌خوانید.
*توجه داشته باشید که اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و قیمت‌های ذکر شده از سایت‌های فروش اینترنتی است.*∎​

دیدگاهتان را بنویسید