ریحان نیوز – اجاره خانه در «هفت‌حوض» چند؟ + جدول قیمت


ریحان نیوز – ریحان نیوز – معصومه حیدریان؛ اگر قصد اجاره خانه در محله هفت‌حوض در شرق تهران را دارید، یکی از بهترین جاها را انتخاب کرده‌اید؛ زیرا هم اجاره‌ها نسبت به دیگر مکان‌ها ارزان‌تر است و هم اینکه محله زنده‌ای را انتخاب می‌کنید.
برای اجاره یک واحد ۵۰ متری بازسازی شده در میدان ۶۴ نارمک که ۲۳ سال سن دارد، باید ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه و ماهیانه یک میلیون تومان کرایه دهید. این آپارتمان یک اتاق خواب دارد. همچنین، می‌توانید این واحد را ۴۰۰ میلیون تومان ودیعه و ۴ میلیون تومان اجاره دریافت کنید.
اجاره یک آپارتمان ۵۹ متری در دردشت (هفت‌حوض) به ودیعه ۹۸۰ میلیون تومانی و ماهانه یک میلیون تومان کرایه نیاز دارد. سال ساخت این واحد ۱۳۹۲ است و یک اتاق خواب دارد.
اگر به دنبال یک واحد با متراژ بالاتر هستید، می‌توانید آپارتمان ۷۵متری دو خوابه با سنی حدود ۱۳ سال ساخت را اجاره کنید. با ۷۵۰ میلیون تومان ودیعه می‌توانید این واحد را رهن کامل کنید. همچنین با ماهانه ۱۱ میلیون تومان کرایه و ۴۰۰ میلیون ودیعه نیز می‌توانید این واحد را اجاره کنید.
یک واحد ۷۵ متری دو خواب نوساز نزدیک مترو سرسبز، به ۹۰۰ میلیون ودیعه و ماهانه ۳ میلیون تومان اجاره نیاز دارد. با ۵۰۰ میلیون تومان پول پیش و ۱۵ میلیون تومان اجاره نیز می‌توانید در این آپارتمان ساکن شوید.
رهن کامل آپارتمان ۸۰ متری دوخوابه با سن ۱۸ سال در هفت‌حوض با ۷۰۰ میلیون تومان امکان‌پذیر است. اگر به دنبال یک خانه با متراژ بالاتر در هفت‌حوض هستید، می‌توانید واحد ۹۲متری ۲خوابه که سال ساخت آن ۱۳۹۰ است را انتخاب و با یک میلیارد و ۲۰۰ هزار تومان آن را رهن کامل کنید.
برای اطلاع از قیمت اجاره‌خانه در محله هفت‌حوض جدول زیر را بخوانید؛
توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود. اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌های ذکر شده ندارد.∎​

دیدگاهتان را بنویسید