دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام

[ad_1]

دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام و پیدا کردن کامنت های خودم در اینستاگرام از سوالی هایی است که اکثر کاربران در جستجو آن هستند اگر نیاز به دیدن همه کامنت های پست اینستاگرام دیگران هستید یا شمارش کامنت ها را برای قرعه کشی کامنت اینستاگرام نیاز دارید می توانید از برنامه استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل استفاده نمایید در غیر این صورت ادامه مقاله را مطالعه نمایید

پيدا كردن كامنت خودم در اينستاگرام

پیدا کردن کامنت خودم در اینستاگرام و پاک کردن کامنت مورد نظر شما به راحتی امکان پذیر است اگر در پستی کامنت گذاشته اید و می خواهید که کامنت خود تان را حذف کنید. اما نمیدانید که زیر کدام پست کامنت گذاشته اید که آن را جستجو کنید. در اینجا یاد خواهیم گرفت که چگونه کامنت خودتان را در اینستاگرام پیدا کنید.

نحوه پيدا كردن كامنت خودم در اينستاگرام

برای پاسخ به سوال چگونه کامنت هایی که در اینستا گذاشتم را پاک کنیم و پیدا کردن کامنت خودتان مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید.
 2. بر روی آیکون سه خط در بالای صفحه کلیک کنید.
 3. به قسمت Your Activity بروید.
 4. روی گزینه ی Comments کلیک کنید.
 5. تمام کامنت های شما اینجاست، که با کلیک روی اونها میتونید کامنت خودتون رو زیر پست مورد نظر حذف کنید
پيدا كردن كامنت خودم در اينستاگرام

هم اکنون تمامی اطلاعات کامنت های اینستاگرام شما در دسترس هست و میتوانید به راحتی جستجو کنید که زیر کدام پست ها کامنت گذاشته اید و بعد به راحتی آن پست ها را پیدا کرده و کامنت خود را حذف کنید.

دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام و مراحل آن

برای مشاهده کامنت های اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

 • وارد اینستاگرام شوید
 • با ضربه زدن روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست پایین به نمایه خود بروید.
 • روی نماد “سه خط” در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود ضربه بزنید.
 • از منو، روی Your Activity ضربه بزنید.
 • روی Interaction ضربه بزنید.
 • روی نظرات ضربه بزنید.
 • روی Sort & Filter ضربه بزنید.
 • روی Oldest to Newest ضربه بزنید.
 • روی Apply ضربه بزنید

حالا شما می تونید کامنت های قدیمی خود را مشاهده کنید و ببیند در چه پست ها یا پیج های اینستاگرامی کامنت گذاشتید.

تنظیمات کامنت در اینستاگرام

تنظیمات کامنت در اینستاگرام شامل موارد مختلفی است، یکی از بخش های مهم تنظیمات کامنت مثل بستن کامنت اینستاگرام یا مخفی کردن نظرات می باشد.

تنظیمات کامنت در اینستاگرام

ممکن است پست جدیدی در این شبکه اجتماعی منتشر کرده باشید که بعد از آن با انتقادات نامناسب و یا توهین آمیز توسط اشخاص دیگر کامنت گذاری شود. شما می توانید کامنت منتشر شده را مخفی کنید اما چگونه؟

آموزش تنظیمات کامنت اینستاگرام

جهت مخفی کردن یا غیر فعالسازی کامنت مطابق با مراحل زیر تنظیمات کامنت در انجام دهید:

 1. وارد صفحه اینستاگرام شوید
 2. به پستی که قرار است کامنت های آن را غیر فعال کنید مراجعه کنید
 3. آیکون سه نقطه بالای پست را لمس کنید تا تنظیمات کامنت را ببینید.
 4. در میان گزینه های موجود، عبارت Turn Off Commenting را انتخاب کنید

کامنت اینستاگرام چیست

کامنت اینستاگرام به قسمتی میگویند که زیر هر پست قرار می‌گیرد و کاربران می‌توانند نظرات خود را راجع به همان پست در قسمت کامنت بنویسند و همچنین شما می‌توانید قسمت کامنت ها را ببندید تا هیچ کاربری نتواند در قسمت کامنت پیامی ارسال کند.

برای ایجاد تغییر در تنظیمات کامنت اینستاگرام باید ابتدا وارد منوی این بخش شوید. برای انجام این کار ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کنید

از منوی زیرین صفحه گزینه پروفایل (آیکون با نماد آدمک) را انتخاب کنید. سپس آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس نمایید تا منوی تنظیمات اینستاگرام نمایان شود.در منوی نمایان شده به سمت پایین حرکت کنید و گزینه Comments را انتخاب نمایید. حالا وارد تنظیمات کامنت اکانت اینستاگرام خود شده‌اید.

تغییر تنظیمات دریافت کامنت ها

از بخشی که با عنوان Comment Controls در منوی فوقانی صفحه ارائه شده است، می‌توانید تنظیمات دریافت کامنت برای پست های اینستاگرام خود را به شکل دقیق بهینه‌سازی کنید. برای مثال با لمس گزینه Allow Comments From (اجازه کامنت گذاری برای) می‌توانید مشخص کنید که دقیقا تمایل دارید چه کسانی قادر به ثبت کامنت بر روی پست هایتان باشند. گزینه هایی که برای انتخاب در این قسمت ارائه شده‌اند به شرح زیر خواهند بود:

دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام

گزینه Everyone: با انتخاب این گزینه به تمام کاربران اینستاگرام اجازه داده می‌شود تا برای پست‌هایتان کامنت ثبت کنند.
گزینه People You Follow and Your Followers: با انتخاب این گزینه فقط افرادی که در لیست فالوورها و فالووینگ‌های شما وجود داشته باشند قادر به ثبت کامنت زیر پست‌هایتان خواهند بود. یعنی فقط افرادی که شما آن‌ها را فالو کرده‌اید یا آن‌ها شما را فالو کرده باشند، قادر به ثبت کامنت در زیر پست‌هایتان خواهند بود.

گزینه People You Follow: با انتخاب این گزینه فقط افرادی می‌توانند در زیر پست‌های شما کامنت ثبت کنند که شما آن‌ها را فالو کرده باشید. بنابراین با انتخاب این گزینه حتی ممکن است بسیاری از فالوورهایتان هم قادر به ثبت کامنت زیر پست‌هایتان نباشند.

گزینه You Followers: با انتخاب این گزینه فقط فالوورهای شما می‌توانند زیر پست‌هایتان کامنت ثبت کنند.
بنابراین به این صورت تنظیمات کامنت‌گذاری روی پست‌هایتان قابل انجام خواهد بود و به صورت دقیق می‌توانید مشخص کنید که چه افرادی قادر به ثبت کامنت زیر پست‌های اینستاگرامی شما باشند.

بلاک کردن کامنت‌های کاربر خاص

اما امکان بلاک کردن ثبت کامنت از سوی کاربران خاص هم در اینستاگرام وجود دارد. برای انجام این کار در منوی تنظیمات کامنت اینستاگرام به شرح زیر عمل کنید:

گزینه Block Comments From را انتخاب کنید. حالا نام اکانت فردی که تمایل دارید بلاک شود را انتخاب را وارد کنید. نهایتا آیکون آبی رنگ Block را از گوشه سمت راست نام کاربر مد نظر انتخاب نمایید. به این صورت وی دیگر قادر به ثبت کامنت در زیر پست‌های شما نخواهد بود.

گذاشتن کامنت در اینستاگرام

برای اینکه بتوانید زیر پست کامنت بگذارید، باید آیکون پیغام را که در زیر پست قرار دارد کلیک کنید. سپس تمام کامنت ها برای شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید نظر خود را در قسمت ارسال پیام بنویسید و ارسال کنید. در صورت تمایل می توانید از خرید کامنت اینستاگرام برای افزایش کامنت پست های خود یا دیگران استفاده کنید.

لایک کامنت اینستاگرام

اگر کامنتی را پسندیدید، می‌توانید آن را لایک کنید. برای لایک کردن کامنت موردنظر، باید روی علامت 💗 قلب کامنت که در سمت راست کامنت قرار داده‌ شده است، کلیک کنید. به همین راحتی می‌توانید کامنت را لایک کنید.

ریپلای کردن کامنت در اینستاگرام

یکی دیگر از قابلیت‌های تنظیمات کامنت اینستاگرام، ریپلای کردن کامنت است. این قابلیت به این صورت است که می‌توانید کامنتی را ریپلای بزنید و جواب آن را بدهید. اگر کسی از پست شما در قسمت کامنت تشکر کرد، شما می‌توانید زیر کامنت موردنظر گزینه ریپلای را بزنید و ازش تشکر کنید.

پین کردن کامنت در اینستاگرام

قابلیت دیگر تنظیمات کامنت اینستاگرام این است که اگر پیام مهمی را می‌خواهید در کامنت به مخاطبین خود بدهید و هرکسی داخل کامنت می‌آید پیام شما را ببیند، می‌توانید کامنت خود را پین کنید تا تمام کسانی که می‌خواهند به شما کامنت بگذارند، با توجه به حرف‌های شما کامنت و نظرات خود را قرار بدهند.

دیدن کامنت های دیگران در اینستاگرام

فضولی در اینستاگرام دیگران و دیدن کامنت های اینستاگرام شخص مورد نظر هیجان دارد ، ابتدا باید لیست فالوورهای کاربر مورد نظر را باز کنید و به یکی از اکانت های عمومی که آنها فالو می کنند وارد شوید. در مرحله دوم، باید پست های اخیر را جستجو کنید و ببینید آیا آنها در مورد آن پست ها نظر داده اند یا خیر

دیدن کامنت های دیگران در اینستاگرام

همچنین می‌توانید فرآیند زیر را برای دیدن کامنت های دیگران در اینستاگرام انجام دهید:

 1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی پروفایل خود کلیک کنید
 2. منوی گوشه سمت راست بالا را باز کنید
 3. گزینه Settings را باز کنید
 4. اکنون از آیتم منو به “Privacy” بروید
 5. برای مشاهده بخش “comments” روی آن کلیک کنید.
 6. اکنون باید کامنت ها را پیدا کنید.

علت دیده نشدن کامنت ها در اینستاگرام

ممکن است دیده نشدن کامنت‌ها یک مشکل فنی در مقطع زمانی کوتاه از طرف اینستاگرام باشد. ولی علت اصلی آن زمانی که از اکانت اینستاگرام شما از طرف دیگران کاربران ریپورت شده باشد به دلیل انتشار اطلاعات اسپم ، ایجاد مزاحمت برای دیگر کاربران، ارسال بیش از حد کامنت و یا منشن کردن یک شخص در مسابقه اینستاگرامی

علت عدم نمایش کامنت در اینستاگرام

 • دسترسی شما به کامنت ها و یا پیج محدود شده است.
 • توسط مدیریت پیج مسدود شده اید.
 • بخاطر ضعیف بودن اینترنت، کامنت شما ثبت نشده است.
 • از طرف اینستاگرام به عنوان اسپم شناخته شده اید.
 • کامنت شما بیش از 5 منشن و بیش از 30 هشتگ داشته است.
 • یک کامنت را به صورت تکراری و برای بارها ارسال کرده اید.

جستجو در کامنت های اینستاگرام

حال حاضر برنامه اینستاگرام قابلیت جستجو در کامنت های پست‌ها را فعال نکرده است اما از روش های زیر برای سرچ کامنت‌ها اینستاگرام و جستجو ایدی شخصی که دنبالش هستید کاربرد دارد :

سرچ دستی: ساده ترین روش برای جستجو در کامنت‌های اینستاگرام، استفاده از سرچ دستی است. در این روش، شما می‌توانید به طور دستی به کامنت‌های پست‌های خودتان یا پست‌های دیگران بروید و کلمات کلیدی مرتبط با جستجو خود را در متن کامنت‌ها جستجو کنید.

استفاده از گزینه Top Comments: یکی دیگر از روش‌های پیدا کردن کامنت‌های اینستاگرام، استفاده از فیلترهای آن است. با استفاده از فیلترها مانند Top Comments و Most Recent می‌توانید به سرعت به کامنت‌های مرتبط با پست‌های خود دسترسی پیدا کنید.

بهترین روش‌هایی جستجو در کامنت ها، استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل و سپس به راحتی می تونید کامنت‌های مورد نظر خود را پیدا کرده و با آن‌ها تعامل داشته باشید. که در ادامه این روش توضیح داده شده است.

استفاده از سایت های آنالیز اینستاگرام : راهکارهای بسیاری از جمله سایت هایی مانند Iconosquare و Hootsuite وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهند تا کامنت‌های خود را که در صفحه اینستاگرام خودتان نظر داده‌اید یا کامنت‌های دیگران درباره شما را پیدا کنید. هر چند این سایت ها پولی بوده و قیمت آن ها به دلار است.

استخراج کامنت های اینستاگرام

روش های مختلفی برای دانلود کامنت های پست اینستاگرام وجود دارد یکی از سایت های محبوب برای دانلود و استخراج کامنت های پست اینستاگرام در اکسل که مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار گرفته است سایت مارکتینگ 98 است.

برای دریافت لیست کامنت ها می توانید از بخش استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل اقدام نمایید

استخراج کامنت های اینستاگرام
استخراج کامنت های اینستاگرام

چگونه کامنت خود را در اینستاگرام مخفی کنیم

مخفی کردن کامنت اینستاگرام و اینکه چگونه کامنت ها را مخفی کنیم؟راه حل پیشنهادی رفتن به پروفایل شخص مورد نظر ،زدن سه نقطه ی سمت راست اکانت و انتخاب گزینه ی Restrict هست. با زدن این گزینه ازین به بعد کامنت های شخص مورد نظر فقط برای شما و خود شخصی که کامنت گذاشته نمایش داده خواهد شد.

نحوه مخفی کردن کامنت اینستاگرام

امکان فیلتر کردن کامنت‌های توهین آمیز هم در اینستاگرام وجود دارد. برای انجام این کار باید قابلیت Enable Keyword Filters را فعال کنید. همچنین توصیه می‌کنیم گزینه Hide Offensive Comments را هم در منوی تنظیمات کامنت اینستاگرام فعال نمایید:

وارد بخش تنظیمات (settings) اینستاگرام شوید.

سپس از بخش حریم خصوصی (privacy)، وارد بخش کامنت ها (comments) شوید.

در این قسمت، گزینه “Hide Offensive Comments” را فعال کنید. (اینستاگرام به صورت خودکار، کامنت هایی که نامناسب به حساب می آیند را فیلتر میکند)

دیدن همه کامنت ها در اینستاگرام

بعد از اینکه گزینه Enable Keyword Filters را فعال کردید، می‌توانید عبارات و کلمات خاص مورد نظرتان را وارد کنید. بدین ترتیب تمام کامنت‌هایی که دارای آن کلمات و عبارات توهین آمیز باشند، به صورت خودکار از پست‌های شما حذف می‌شوند. بنابراین به این صورت شما می‌توانید دقیقا نحوه ثبت کامنت در زیر پست‌هایتان را بهینه‌سازی کنید.

توضیحات بیشتر: برای اعمال فیلتر دستی، میتوانید گزینه “Manual Filter” را فعال نمایید و کلمات مدنظرتان را وارد نمایید.

چگونه کامنت هایی که در اینستا گذاشتم را پاک کنیم

حذف کامنت خودم در اینستاگرام یا پاک کردن کامنت دیگران در اینستاگرام از سوالات مهم کاربران است . امکان حذف کامنت اینستاگرام نیز یکی از ویژگی‌های قسمت کامنت گذاری در اینستاگرام میباشد. برای مثال اگر شما یک پیام را زیر یک پست کامنت کرده باشید میتوانید به راحتی آن کامنت را حذف کرده و یا کامنت‌های دیگران را که در زیر پست‌های شما وجود دارد را میتوانید به راحتی پاک کنید و یا حتی کامنت آنها را بنا به دلایلی ریپورت کنید.

برای حذف کامنت خودم در اینستاگرام و یا پاک کردن کامنت دیگران در زیر پست‌تان کافیست مراحل زیر را انجام دهید.

در ابتدا وارد پستی میشویم که در آن میخواهیم کامنت مد نظر را حذف کنیم. این پست می تواند پست خودتان و یا دیگران باشد. تنها شرطی که وجود دارد و باید رعایت شود این است که حتما کامنت خودتان و یا پست خودتان باشد. بر روی آیکون کامنت ها کلیک می کنیم.

 • الان تمامی کامنت ها برای ما نمایش داده می شود. ما کامنت مورد نظر خود را پیدا می کنیم. بعد از یافتن کامنت مربوطه حال باید آن کامنت را لمس و نگه داریم.
 • سپس در بالای صفحه کادر آبی رنگی باز خواهد شد که در گوشه آن آیکون سطل زباله مانندی وجود دارد که در صورت لمس آن، کامنت مربوطه پاک خواهد شد.
 • پس از آن که بر روی سطل زباله کلیک کردید، در ادامه یک کادر سیاه برای شما نمایش داده می شود. گزینه ی undo را بزنید، نوشته ی شما برمیگردد.

ترتیب کامنت ها در اینستاگرام

الگوریتم جدید اینستاگرام علاوه بر رتبه بندی پست های اینستاگرام در ترتیب و چیدمان کامنت های اینستاگرام هم تاثیر گذاشته شده و دیگر مثل قبل ترتیب نمایش کامنت ها بر حسب زمان و تاریخ نخواهد بود

 • در روش جدید ترتیب نمایش کامنت های در اینستاگرام , موارد زیر در رتبه بندی و چیدمان کامنت ها تاثیر گذار هستند
 • کامنت های که ارتباط بیشتری با کپشن پست دارند در رتبه بندی بالاتری قرار دارند
 • کامنت هایی که تعداد لایک بیشتری دارند در رتبه بندی بالاتری نسبت به دیگر کامنت ها قرار خواهند گرفت
 • کامنت های افرادی که  با تعداد فالوور واقعی بالا در چیدمان بالاتری قرا خواهند گرفت
 • کامنت که توسط کاربران پرتعامل در بخش نظرات درج می شوند اولویت بالاتری قرار دارند

دانلود کامنت های اینستاگرام

جهت قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی یا تحلیل اینستاگرام مسلما نیاز به دانلود کامنت های اینستاگرام یک پست دارید با استفاده از سایت مارکتینگ 98 و مراجعه بخش خروجی گرفتن از کامنت های اینستاگرام در اکسل درخواست خود را ثبت نمایید[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید