باشگاه خبرنگاران جوان – جذب ۲۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات سفر رئیس جمهور در چهارمحال و بختیاری


ریحان نیوز –
حمید رضا منتظری در نشست شورای اداری بخش گندمان از توابع شهرستان بروجن، اظهار داشت: هشت درصد اعتبارات سفر‌های استانی رئیس جمهور به چهارمحال و بختیاری اختصاص یافته است.
وی افزود: براساس آمار‌ها چهارمحال و بختیاری دومین استان کشور در بخش جذب اعتبارات سفر رئیس جمهور شناخته شده است.
منتظری اضافه کرد: از دستگاه‌های اجرایی استان درخواست می‌شود اقدام لازم در خصوص جذب اعتبارات را انجام دهند.
وی گفت: در زمان حاضر نرخ مشارکت اقتصادی در چهارمحال و بختیاری ۴۲.۵ درصد اعلام شده درحالی که این نرخ در کشور ۴۱.۵ درصد است.
بیشتر بخوانید

منتظری تصریح کرد: یکی از مولفه‌های مهم در خصوص نرخ بیکاری و فلاکت درصد اشتغال است که این نرخ در استان ۳۷.۶ درصد می‌باشد.
وی افزود: این اقدام انجام شده در فضای مجازی؛ در مقابل تلاش دولت سیزدهم اقدامی مذموم، نابخردانه، ناجوانمردانه و غیر کارشناسی است.
منتظری تصویب ستاد استان‌های زاگرس نشین از سوی دولت سیزدهم برای رسیدگی به مشکلات این استان‌ها و تشکیل ستاد استانی با سه کمیته برای احصای مسائل استان چهارمحال و بختیاری از جمله گام‌های مهم برداشته شده در این استان می‌باشد.
وی یادآور شد: یکی از راهبرد‌های مهم مدیریت ارشد استان در چهارمحال و بختیاری توسعه استان‌ها، شهرستان‌ها و بخش‌ها است که باید مورد توجه قرار گیرد.
منتظری با اشاره به تدوین سند اساسی توسعه استان و سند‌های پشتیبان در استان گفت: تلاش می‌شود با تدوین سند‌های توسعه برای بخش‌ها و شهر‌ها روند توسعه استان به شکل اساسی‌تری دنبال و پیگیری شود.

∎​

دیدگاهتان را بنویسید