انتخاب – قیمت امروز خودرو، ۲۴ فروردین ۱۴۰۱


ریحان نیوز – پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایسنا: روند قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد که دلالان به تکاپو افتاده و مدام قیمت خودروها را به‌ویژه در محصولات با مدل ۱۴۰۱ افزایش می‌دهند.
پیش از این رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران نیز بر این موضوع تاکید کرده بود که تقاضا برای خودروهای با مدل ۱۴۰۱ بیشتر شده و این در حالیست که هنوز تعداد خودروهای با مدل جدید در حال حاضر (نسبت به خودروهای مدل سال گذشته) کمتر است و از همین روی فاصله قیمت‌ها بسیار شده است؛ اما طی روزهای اخیر قیمت برخی محصولات با مدل‌های ۱۴۰۰ و بعضا ۱۳۹۹ هم مشمول افزایش قیمت قابل توجه شده‌اند.
نکته قابل توجه اینجاست که محصولات خارج از تولید همچون پرایدهای سایپا نیز افزایش قیمت داشته‌اند بطور مثال سایپا ۱۱۱ که در اوایل هفته در محدوده ۱۸۸ میلیون تومان بود حال به ۱۹۳ میلیون تومان رسیده است. در سایر محصولات این گروه نیز افزایش هفت تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت محصولات در بازار امروز (چهارشنبه) نسبت به روز گذشته مشهود است.
در محصولات ایران‌خودرو نیز افزایش دو تا ۱۰ میلیون تومانی قیمت محصولات نسبت به روز گذشته دیده می‌شود.
آخرین قیمت‌های ثبت شده برای انواع پرتیراژهای خودروسازان در بازار بعدازظهر امروز (چهارشنبه) و مقایسه آن با روز گذشته و ابتدای هفته به شرح زیر است:
 

لینک کوتاه کپی لینک

∎​

دیدگاهتان را بنویسید