افزایش ممبر ایتا ◁ ممبر ایتا رایگان با ربات و برنامه ممبر بگیر

[ad_1]

افزایش ممبر ایتا با دو روش قابل انجام است ممبر واقعی ایتا از طریق تبلیغات و ممبر فیک ایتا برای کانال و گروه که با استفاده از پنل خرید ممبر ایتا که توسط سایت مارکتینگ 98 به صورت رایگان برای شما فراهم شده است.

خرید ممبرایتا

اگر نیاز به افزایش سریع ممبر ایتا دارید می توانید از گزینه خرید ممبر ایتا استفاده کنید افزایش ممبر واقعی ایتا باعث رشد فوق العاده کانال یا گروه شما می‌شود و از طرفی اگر شما مدیر یک کسب‌و کار بوده باشید بدون شک مشتریان زیادی از طریق ممبر واقعی ایتا دریافت خواهید کرد.

خرید 100 ممبر ایتا

 • خرید ممبر کانال و گروه
 • ممبر های ایرانی
 • کیفیت مناسب
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی 24 ساعته

خرید 500 ممبر ایتا

 • خرید ممبر کانال و گروه
 • ممبر های ایرانی
 • کیفیت مناسب
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی 24 ساعته

خرید 1000 ممبر ایتا

 • خرید ممبر کانال و گروه
 • ممبر های ایرانی
 • کیفیت مناسب
 • ضمانت بازگشت وجه
 • پشتیبانی 24 ساعته

پیشنهاد ویژه : خرید فالوور روبیکا

افزایش ممبر ایتا واقعی و فیک به روش های مختلفی انجام میشود که این راهکار ها برای افزایش ممبر و بازدید پست کانال ایتا استفاده از ربات بازدید گیر یا نرم افزار تبلیغاتی ایتا می باشد.

ممبر رایگان ایتا

شما می توانید هر 30 دقیقه یکبار درخواست افزایش ممبر رایگان ایتا بکنید برای دریافت ممبر رایگان ایتا وارد پنل خدمات مجازی سایت مارکتینگ 98 شوید بعد وارد صفحه ربات افزایش ممبر ایتا شده و درخواست دریافت اعتبار را بزنید تا اعتبار شما به میزان حداقل سفارش برسد.

تبلیغ کانال ایتا

تبلیغ کانال ایتا رایگان انجام میشودبرای اینکار ابتدا در کانال لینکدونی ایتا عضو شوید و ادمین کانال پیام دهید تا تبلیغ کانال و گروه شما را رایگان انجام دهد برای تبلیغات در ایتا و کانال های پر بازدید ایتا باید رزرو جایگاه تبلیغاتی را از قبل انجام دهید. هزینه تبلیغات بسته به مخاطبان کانال متفاوت است.

سایت افزایش ممبر رایگان ایتا

بسیاری از کاربران پیامرسان ایتا به دنبال سایت افزایش ممبر رایگان ایتا می‌باشند سایت‌هایی وجود دارند که ممبر واقعی یا ممبر فیک ایتا کانال شما را افزایش می دهند یکی از این سایت ها ؛ پنل فالوور مارکتینگ 98 است که در کمترین زمان ممبر های کانال و گروه شما را افزایش می دهد

خرید ممبر ایتا

خب به توضیحات افزایش ممبر فیک ایتا و خرید ممبر ایتا پرداختیم حال به راهکارهای افزایش ممبر واقعی ایتا می‌پردازیم.

ممبر فیک ایتا

افزایش ممبر فیک ایتا باعث افزایش اعتبار کانال یا گروه شما در ایتا می‌شود اما با این‌حال باید تعادل رو بین بازدید کنندگان حفظ کنید به علت اینکه ممبر فیک ایتا کانال یا گروه شما قابل تشخیص نباشد. خرید ممبر ایتا دو نوع ممبر فیک یا واقعی می باشد که برای گروه و کانال ایتا (Eitaa) با ارزان ترین قیمت انجام میشود ممبر ایتا داری اکانت پروفایل دار بوده و کیفیت مناسبی دارند برای خرید 1000 ممبر ایتا می توانید وارد پنل مارکتینگ 98 شده و سفارش خود را ثبت کنید.

روش های افزایش ممبر واقعی ایتا

مهم‌ترین عامل موفقیت یک گروه یا کانال ایتا قطعا ممبر آن است هرچقدر که شما افزایش ممبر ایتا داشته باشید می‌توانید بازدیدکنندگان بیشتری به دست آورید این‌گونه شما بهترین نتیجه را از پیام‌رسان ایتا دریافت خواهید کرد، حال به راهکارهایی برای جذب و افزایش ممبر ایتا می‌پردازیم که می­تواند باعث افزایش ممبر ایتا شما بشود پیشنهاد می‌کنیم که راهکارها را جدی بخوانید تا باعث افزایش ممبر ایتا شما بشود.

افزایش ممبر ایتا از طریق تبلیغ پاپ آپ

افزایش ممبر ایتا در این نوع تبلیغ کاملا به کانال شما بستگی دارد. اتفاقی که در تبلیغ پاپ آپ ایتا می‌افتد این است که کانال شما به تعداد زیادی کاربر نمایش داده می‌شود، حالا اینکه چه تعداد از این کاربران عضو کانال شما شوند، کاملا به جذابیت کانال تان بستگی دارد، به صورت تجربی کانال شما می‌تواند از ۵۰ فالور تا ۱۰۰۰ عضو از این تبلیغ جذب کند. پس بهتر است قبل از اینکه این تبلیغ را امتحان کنید، کمی برای مخاطبانتان جذابیت ایجاد کنید.

معمولا استفاده از عکس مناسب برای پروفایل، نوشتن متن بیو خوب و جذاب، استفاده از عکس‌ها و محتوای جذاب برای ۱۰ پست آخر ، برگزاری مسابقه و قرعه کشی ، تاثیر خیلی زیادی در جذب عضو برای کانال شما خواهد داشت.

تبلیغات در کانال های پربازدید ایتا

یکی از راه هایی که می توانید ممبرهای کانال یا گروه خود در برنامه ایتا افزایش دهید، تبلیغات در ایتا و کانال های پربازدید است. شما می توانید با کانال هایی که در ایتا ممبرهای زیادی دارند، صحبت کنید و تبلیغات خود را در کانال آنها قرار دهید.

افزایش ممبر ایتا

البته قبل از اینکه هزینه ای برای تبلیغات در ایتا پرداخت کنید، باید معیارهایی را ابتدا بررسی کنید. یکی از مهم ترین معیارهای یک کانال خوب، تعداد ممبرهای واقعی آن می باشد. به عنوان مثال شاید کانال هایی باشند که تعداد زیادی از ممبرهای آنها فیک بوده و وقتی شما تبلیغات را در کانال قرار می دهید، بازدهی که نیاز دارید را دریافت نمی کنید.

نکته مهم دیگر به صرفه بودن تبلیغات در کانال های ایتا می باشد. شما باید تعداد بازدیدهای پست های آن کانال و ممبرهای واقعی آن را نسبت به قیمتی که برای تبلیغات پیشنهاد می دهد، بسنجید؛ اگر به صرفه بود تبلیغات در آن کانال می تواند برای شما مفید باشد. در این راستا می توانید از مشاوره دیجیتال مارکتینگ سایت ما استفاده کنید

برگزاری مسابقه و قرعه کشی در ایتا

برگزاری مسابقه در ایتا برای افزایش ممبر ایتا می تواند مشابه قرعه کشی اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی باشد و نتیجه آن نیز بسیار عالی است. مسابقه و چالش به دلیل روحیه رقابتی که دارد، می تواند بسیار در جذب مخاطب موثر واقع شود.

برای برنده چالش یا مسابقه شما می توانید هدیه نقدی در نظر بگیرید. علاوه بر هدیه نقدی می توانید یکی از محصولات خودتان، کد تخفیف خرید، خدمات بیشتری و چیزهایی نظیر اینها را به او بدهید.

برگزاری مسابقه و چالش کانال شما را خیلی راحت تر رشد می دهد؛ چون افراد زیادی در مسابقه شرکت می کنند و به اطرافیان خود نیز مسابقه شما را معرفی می کنند و شما می توانید با یک تیر دو نشان را بزنید.

افزایش ممبر ایتا

افزایش ممبر و بازدید ایتا با عکس پروفایل مناسب

انتخاب عکس هدفمند و جذاب می‌تواند در جذب ممبر ایتا تاثیرگذار باشد به همین علت باید بهترین عکس پروفایل را از اینترنت دانلود کنید و یا با استفاده از برنامه‌های اندرویدی مانند پیکس آرت یا برنامه های ویندوزی مانند فتوشاپ یک عکس پروفایل برای کانال یا گروه ایتا خود طراحی کنید تا باعث حاصل بهترین نتیجه برای شما در پیام‌رسان ایتا بشود.

تبلیغات برند در ایتا

سعی کنید یک اسم ( برند ) خوب برای کانال یا گروه ایتا خود در نظر بگیرید تا وقتی ممبر ها اسم برند شما را می‌شنوند یاد گروه یا کانال ایتا شما بیوفتند این‌گونه می‌توانید بهترین نتیجه را از افزایش ممبر ایتا دریافت کنید البته باید نام برند شما جذاب و مناسب باشد تا باعث نتیجه گردد.

سئو کانال یا گروه ایتا

یکی دیگر از سوالاتی که بین کاربران وجود دارد این است که با استفاده از سئو چگونه ممبر ایتا را افزایش دهیم؟ رعایت سئو در نام‌گذاری کانال یا گروه می‌تواند موجب دیده شدن شما در نتایج جستجو پیام‌رسان ایتا بشود به همین دلیل باید آن را رعایت کنید به این منظور فقط کافیه بعد از نام برند عنوان مرتبط را در عنوان بنویسید مانند ( مارکتینگ 98 | آژانس دیجیتال مارکتینگ ) ابتدا نام برند و سپس یک جداکننده و عنوان فعالیت موردنظر، حال این عملکرد میتواند در سئو تاثیردار باشد و موجب افزایش ممبر ایتا بشود.

انتشار بهترین پست ها در جهت افزایش ممبر ایتا

ممبر های شما به کیفیت بالایی از نظر محتوایی نیاز دارند. پس هم زمان که از خودتان می‌پرسید چگونه ممبر ایتا را افزایش دهیم از خودتان بپرسید چگونه محتوای خوب تولید کنیم؟ به این منظور پیشنهاد می‌کنیم ابتدا بهترین محتوای مرتبط را پیدا کنید سپس آن را آنالیز کنید و در صورتی که مطابق میل شما بود آن را منتشر کنید این‌گونه حجم کیفیت پست‌های شما در ایتا افزایش پیدا می‌کند و ممبر ها متوجه کیفیت بالا پست شما می‌شوند و شما را به بقیه معرفی می‌کنند که حاصل افزایش ممبر ایتا می‌شود.

بهترین زمان انتشار پست در کانال برای افزایش ممبر ایتا

زمانبندی در افزایش ممبر ایتا فوق العاده تاثیرگذار است به همین علت می‌توان گفت که زمابندی جزو معیارهایی است که خیلی‌ها رعایت نمی‌کنند و برای رعایت آن فقط کافیه که پست‌های دلخواه خود را طبق زمانبدی منتشر کنید مثلا اگر قصد دارید هر روز یک پست در گروه یا کانال ایتا خود منتشر کنید مثلا آن را هر روز ساعت ۱۰صبح بگذارید این امر در افزایش ممبر ایتا تاثیر به سزایی دارد.

اشتراک گذاری کانال ایتا با دوستان در جهت افزایش ممبر ایتا

می‌توانید به جای اینکه مدام از خودتان بپرسید چگونه ممبر ایتا را افزایش دهیم از دیگران بخواهید این کار را افزایش دهند. هنگامی که مطلب یا نوشته‌ای در گروه یا کانال خود منتشر کنید در انتهای آن درخواست کنید که ممبر هایتان این مطلب را برای دیگران ارسال کنند سپس لینک کانال ایتا خود را بگذارید اینگونه وقتی ممبر از پست‌های شما خوشش بیاید و آن را برای دیگران بفرستد باعث می‌شود که دیگران با گروه یا کانال شما آشنا بشوند و مشترک کنند اینگونه افزایش ممبر ایتا خواهید داشت.

1000 ممبر رایگان ایتا

آیا در پیامرسان ایتا نیاز به ۵۰۰ ممبر رایگان ایتا دارید یا ۱۰۰۰ ممبر رایگان ایتا؟ اتفاقا هیچ فرقی نمی‌کند شما ۵۰۰ ممبر ایتا بخواید یا ۱۰۰۰ ممبر ایتا وقتی شما معیارهای گفته شده در این مقاله را رعایت کنید به افزایش ممبر ایتا فوق العاده بالایی دست پیدا می‌کنید زیرا هرچقدر اصول و راهکارها را مداوم تر انجام بدهید با نتیجه بهتری دست پیدا خواهید کرد.

افزایش ممبر ایتا

دانلود برنامه، اپلیکیشن، نرم افزار افزایش ممبر ایتا

یکی از کوتاه‌ترین مسیرهایی که در پاسخ به این سوال، چگونه ممبر ایتا را افزایش بدهیم به ذهن هر کس می‌رسد دانلود نرم افزار افزایش ممبر ایتا است. درحال حاضر می‌تواند با نرم‌افزار افزایش ممبر ایتا کار کرد و رایگان ممبر ایتا دریافت کرد البته تقریبا تمامی نرم افزار افزایش ممبر ایتا رایگان گفته‌اند که ممبر واقعی وارد کانال یا گروه شما می‌کنند که این خلاف صحبت‌هایشان است.

یعنی با اینکه میگویند ممبر ها واقعی هستند اما فیک می‌باشند یا بهتر است بگوییم غیرفعال می‌باشند زیرا کاربران برنامه، اپلیکیشن یا همان نرم‌افزار اکانت های جعلی ( فیک ) می‌سازند سپس با آن‌ها اقدام به کار با نرم افزارهای افزایش ممبر ایتا می‌کنند تا به‌صورت رایگان ممبر ایتا دریافت کنند سپس این طبق روال نرم افزار همین اکانت های فیک شما را دنبال می‌کنند و به ممبر شما تبدیل می‌شوند.

‏‏ممبر گیر ایتا | عضو بگیر ایتا

به راحتی با برنامه ممبر گیر ایتا کلی ممبر واقعی و هدفمند جذب کن و کسب و کار و کانال خودتو در ایتا گسترش بده.
‏با برنامه ممبرگیر ایتا میتونی هر تعداد که میخواهی ممبر سفارش بدی و جذب مخاطب در ایتا و ممبر واقعی کانال بگیری این ممبر بسیار با کیفیت میباشد و فروش شما را چند برابر خواهد کرد.

ممبر گیر ایتا به شما کمک میکند تا کاربرانی واقعی که مشتریان یا مخاطبان همیشگی شما باشند دریافت کنید . از همین رو میتوانید فقط یک بار از خدمات ممبر گیر ایتا استفاده کنید تا مشتری دائمی و همیشگی ما باشید.
‏در کنار ممبر گیر ایتا میتوانید کسب و کار خود را نامحدود رشد بدهید و هر چقدر که دلتان میخواهد گسترده شوید و کسب و کار خود را بزرگ کنید.

ربات افزایش ممبر ایتا

درحال حاضر ربات‌هایی با نام‌های ربات افزایش ممبر ایتا یا ربات افزایش بازدید ایتا رایگان وجود دارد که کاربردهای گفته شده را دارند اما بعضی از این ربات ها حساس کار می‌کنند و به علت تکرار یکسره یک کار ممکن است از سمت پیام‌رسان ایتا محدود شوند و قطعا این محدودیت باعث ضرر به اکانت ایتا شما می‌شود و معمولا ریسک ربات‌های افزایش ممبر ایتا از نرم افزارهای افزایش ممبر ایتا بیشتر است ولی با این بعضی از این ربات‌ها شما را به هدف دلخواه خود می‌رسانند که البته با این حال باید مواظب باشید تا کار غیرمعمولی رخ ندهد.

ربات افزایش ممبر ایتا

خرید کانال ایتا

خرید کانال های آماده ایتا ، مانند خرید ممبر است و تفاوتی با هم ندارد ، مگر اینکه آن کانال مدت زمان زیادی از فعالیتش گذشته باشد و به نحوی اکنون به برند تبدیل شده است که این ارزش بسیار زیادی خواهد داشت. اما توجه کنید که اگر یک کانال طنز و سرگرمی را خریداری کنید ، بهتر است که کانال طنز باقی بماند و به هیچ عنوان موضوع آن تغییر نکند ، زیرا بسیار تاثیر منفی بر روی کانال خواهد داشت و بسیاری از ممبر ها را از دست خواهید داد.

اگر که ممبر های کانال خود را افزایش دهید ، به دلایل مختلفی سود آور خواهد بود. مانند:

 • کسب درآمد از تبلیغات
 • فروش محصولات

کسب درآمد از طریق تبلیغات

علاوه بر اینکه شما محصولات و خدمات خود را در ایتا می توانید به فروش برسانید؛ هر چقدر که کانال شما ممبر بیشتری داشته باشد؛ می توانید تبلیغات کانال های دیگر را نیز انجام دهید و از این طریق نیز کسب درآمد داشته باشید. پس افزایش ممبر ایتا تنها برای فروش محصولات و خدمات نیست.

سوالات متداول افزایش ممبر ایتا

افزایش ممبر ایتا رایگان است؟

بله برای دریافت ممبر رایگان ایتا در پنل خدمات مجازی مارکتینگ 98 عضو شده و از خدمات ایتا ممبر رایگان را انتخاب کنید.

ربات افزایش ممبر ایتا فعال است؟

ربات ممبر ایتا فعال است و شما می توانید با عضویت در کانال ممبر ایتا به آن دسترسی داشته باشید.

بهترین روش برای افزایش ممبر ایتا چیست؟

بهترین روش خرید ممبر ایتا است که در کمترین زمان می توانید کانال خود را رشد داده و تبلیغ را شروع کنید.

تبلیغات در ایتا برای افزایش ممبر مناسب است؟

بله، تبلیغات در کانال‌ها و گروه‌های دیگر ایتا می‌تواند به افزایش ممبرها کمک کند، اما باید کانال‌های پربازدید و معتبر را انتخاب کنید.

4.6/5 – (13 امتیاز)

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید